Громадське обговорення (консультація з громадськістю) щодо перейменування вулиці села Тридуби, Кривоозерської селищної територіальної громади

Про винесення переліку вулиць та пропозицій, щодо їх перейменування на громадське обговорення.

Згідно Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», Розпорядження селищного голови від 20.05.2024 № 108-ОД та рішенню членів комісії засідання постійно діючої комісії з питань найменування та перейменування об’єктів топоніміки при виконавчому комітеті Кривоозерської селищної ради Миколаївської області.

Стара назва «8-го березня» запропонована «Березнева».

Збір пропозицій триватиме з 20 травня до 20 червня 2024 року.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, зокрема юридичними та фізичними особами за адресою: селище Криве Озеро, майдан Незалежності, 1, Первомайський район, Миколаївська область, 55104  або надсилаються електронною поштою: selraada@ukr.net із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом строку, передбаченого процедурою громадського обговорення.

Реєстрація пропозиції (зауваження) здійснюється із зазначенням прізвищ, імені та по батькові особи, що їх подала, та її адреси.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням найменування, місцезнаходження та реєстрації.

Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються.

Відповідальна особа за проведення громадського обговорення – начальник відділу містобудування та архітектури — головного архітектора Кривоозерської селищної ради – Чухрій Ю.В..

Після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) на офіційному сайті Кривоозерської селищної ради буде оприлюднений звіт про узагальнення пропозицій (зауважень), що надійшли під час громадського обговорення питання перейменування вулиці в селі Тридуби.