Повідомлення RASFF (в силіконових чашках з ручками виявлено високий вміст летючих компонентів)

До Первомайського управління Головного управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшов лист Головного управління від 18.12.2023 № 14.2.1/4535/23 щодо інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення (RASFF) від 14 грудня 2023 року № 2023.8648 (далі — повідомлення RASFF).

Відповідно до повідомлення RASFF у силіконових чашках з ручками (походженням з Китаю), що експортувались з Республіки Словенія (відправник: Apollo d.o.o., Ptuj) до України (отримувач: ТОВ «ВЕСТ СЕЙЛ ГРУП», вул. Кольберга 3-А, м. Львів, 79013), виявлено високий вміст летючих компонентів і сильний неприємний запах.

Силіконові чашки з ручками з Артиклями: ART: 46347 — Сірого кольору; ART: 46354 — Молочного кольору; ART: 46361 — Рожевого кольору.

Згідно Закону України «Про вилучення з обігу, переробку, утилізацію, знищення або подальше використання неякісної та небезпечної продукції»  (далі – Закон) оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках продукцію, яка перебувають в обігу, якщо встановлено, що ця продукція може спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати  Первомайське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області:

e-mail:  veterinar_kroz@ukr.net