Держпродспоживслужба попереджає про неякісні  та не ліцензовані препарати для схуднення і оздоровлення організму

Відповідно до листа Держпродспоживслужби України від 29.05.2024 року №11.1.1-3/11303 на виконання пункту 2.1 Меморандуму про партнерство та співробітництво між Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 14.10.2022 року та з метою інформування та протидії поширенню неякісних препаратів, у тому числі ветеринарних препаратів, дієтичних добавок, які мають невідповідну якість, надаємо інформацію, отриману від Північне міжрегіональне головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні з метою інформування та протидії поширенню неякісних препаратів, у тому числі ветеринарних препаратів та дієтичних добавок, повідомляє, що від Турецького агентства з лікарських засобів і медичних приладів (TMMDA) та Уряду Верхньої Баварії (м. Мюнхен, Німеччина) надійшла інформація про препарати Slim Fit extract powder sachets 30 gr, (виробник – Simay Bitkisel Űrűnler), який містить неліцензований продукт Sildenafil та Epimedium Extraktli Macun Plus 240 g, oral paste (виробник – Macun, Turkey), в складі якого також було виявлено незадекларовану кількість вмісту діючої речовини Sildenafil.

Epimedyum Extraktli Macun PLUS 240г Турецька епімедіумна паста Themra Macun, її знають як ефективний та безпечний засіб для покращення якості життя. Нещодавно у продажу з’явилася новинка від компанії Мустафа Бей: більш концентрована паста Epimedyum Extraktli Macun PLUS. Як і раніше, паста призначена для загального оздоровлення організму, для досягнення крутіших результатів у спорті та для підняття чоловічого та жіночого лібідо. Головною активною речовиною в пасті виступає екстракт епімедіуму — трав’янистої рослини, також відомої під ім’ям горянка, містить особливий флавоноїд ікаріїн, який приводить організм у тонус, працює як натуральний енергетик і антидепресант. За результатами аналізу The State Office for Health and Food Law (LGL) підтвердило  незадекларовану кількість вмісту у складі препарату діючої  речовини Sildenafil.

У разі виявлення вищезазначеної  продукції негайно повідомляти Первомайське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на  електронну адресу: veterinar_kroz@ukr.net, або  prv_dpss@dpssmk.gov.ua.