Ситуація станом на 20 липня 2022 року на території Кривоозерської громади

Сьогодні 147 доба героїчного спротиву українського народу російській агресії.
Ситуація станом на 20 липня 2022 року на території Кривоозерської громади спокійна та контрольована, функціонує уся соціальна, медична галузь, надаються послуги громадянам. Також працюють аптеки, магазини, АЗС з урахуванням обмежень комендантського часу. Ми всі працюємо на перемогу! Кожен там, де від нього найбільше користі, там, де він має бути саме в цей час, де його внесок буде найефективнішим
На жаль, почастішали сигнали повітряної тривоги. Це вимагає від кожного з нас бути обережними та не ігнорувати такі сигнали.
Нагадую, що на території громади діє комендантська година із 23:00 до 5:00. Будьте дисциплінованими, дотримуйтеся вимог світломаскування і не порушуйте комендантської години.
До речі, у Верховній Раді зареєстровано ще один законопроект, який передбачає відповідальність за порушення комендантської години. Комендантська година сьогодні — вимога часу. І це не забаганка будь-кого, щоб обмежити пересування людей. Це питання національної і нашої з вами безпеки.
На даний час в освітніх закладах громади, крім підготовки до опалювального сезону, тривають роботи по облаштуванню належних укриттів. Адже вже зараз необхідно думати про те, як підготувати або вдосконалити укриття в закладах освіти, щоб можна було безпечно здійснювати очне та змішане навчання. Бо головне під час навчання та роботи – це життя та здоров’я учасників освітнього процесу.
Наші аграрії вже перейшли екватор жнив ранніх зернових. У господарствах усіх форм власності громади триває справжня боротьба за кожен колосок і кожну зернину, адже це – наша продовольча безпека.
У рамках благоустрою в населених пунктах та в селищі тривають прибирання територій, обкошування трави. Прошу усіх керівників організацій, жителів населених пунктів навести благоустрій на прилеглих територіях та дворах. Силами селищної ради, фермерами і підприємцями, небайдужими жителями проводиться ямковий ремонт окремих вулиць і доріг селища та по старостинських округах.
Відрадно, що на території нашої громади активно діє волонтерський рух. Це праця постійна, безкорислива та емоційно заряджена. Кожен, хто долучається до необхідних для спільної перемоги справ, – робить це свідомо та не зупиняється на одноразовій допомозі. Це стосується наших фермерів, підприємців, громадських організацій та небайдужих громадян.
Не перестаємо працювати в наданні гуманітарної допомоги вимушено переселеним особам та, по можливості, потребуючим верствам населення.
Шановні кривоозерці! Будьте пильними! Ми не можемо допустити, щоб в нашій громаді поширювалися антидержавні, колаборантські вислови. Ми не повинні допустити навіть натяку на розкол нашої держави, а боротися за збереження територіальної цілісності країни. І ми це зробимо всі разом!
Також прикро, що у такий важкий час серед нас є так звані «диванні патріоти». Але їх патріотизм в основному полягає в обуренні будь-якими діями не лише селищного голови, але й в цілому селищної ради. Звертають до таких критиканів: зробіть добре діло, проявіть свій патріотизм конкретними справами, а не виставляйте свої завищені амбіції та «всезагальну обізнаність»!
Ми служимо на користь громаді, приймаємо складні рішення, які обумовлені воєнним часом та реформами, що проводяться в країні, аби відвернути негативні наслідки, зберігаючи при цьому усі надбання громади!
Ворог не перестає завдавати ракетно-бомбових ударів по об’єктах цивільної інфраструктури. На тимчасово окупованих територіях України здійснюється акт геноциду українського народу. Наші захисники героїчно протистоять ординській навалі. Дякуємо кожному, хто виборює нашу незалежність та мир, захисникам, лікарям, волонтерам, пожежникам, працівникам тилу. Світла пам’ять героїчному подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України.
Закликаю всіх бути єдиними, мудрими та поважати одне одного! Ми повинні пам’ятати, що забезпечуємо надійний тил і тим самим посилюємо обороноздатність території і держави. Тому усі разом маємо працювати задля нашої спільної перемоги над країною, яка не має такого єдиного та щирого народу, а отже, не має ніяких шансів. Це буде наша спільна перемога!
Віримо в перемогу і ЗСУ! Божого нам благословення! Слава Україні!
З повагою, Кривоозерський селищний голова Павло Бузінський