Активізація роботи щодо вакцинації жителів Кривоозерської громади

26 серпня 2021 року очільник громади Павло Бузінський провів засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під час якої було напрацьовано ряд заходів щодо активізації роботи в напрямку проведення щеплень жителів нашої громади від коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, комісія прийняла рішення враховуючи те, що працівники виконавчих органів та комунальних установ, закладів селищної ради знаходяться  у зоні підвищеного ризику  інфікування на коронавірусну хворобу COVID-19 доручити керівникам виконавчих органів та комунальних установ, закладів селищної ради вжити заходів щодо забезпечення вакцинацією не менше  80%  працівників.

Було доручено головному лікарю КНП «Кривоозерський центра первинної медико-санітарної допомоги Кривоозерської селищної ради» Зайченко Ю.О. за отриманими заявками організувати виїзну вакцинальну кампанію працівників в організованих колективах.                                                                            

Під час засідання напрацьовано механізм інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення через засоби масової інформації щодо недопущення розповсюдження корона вірусної хвороби шляхом вакцинації.

Також комісія рекомендує керівникам об’єктів критичної інфраструктури,  Кривоозерської селищної громади незалежно від форми власності забезпечити охоплення щепленнями працівників проти COVID-19  не менше ніж 80%, що дозволить функціонування об’єктів у разі погіршення епідситуації та можливого введення «локдауну».

Взяти до уваги, що у разі переходу Миколаївської області із «зеленої» до інших зон  епідемічної небезпеки,  буде здійснюватися  диференційований  підхід,    з урахуванням  кількості  охоплення  щепленнями  працівників  проти  COVID-19 (не менше ніж 80%), при застосуванні обмежувальних заходів до роботи об’єктів, особливо у сфері громадського харчування та торгівлі.  

Відділ з питань цивільного захисту, мобілізаційної,

оборонної роботи та зв’язків з

правоохоронними органами селищної ради