Шановні жителі та гості громади

Воєнний стан – це та нова реальність, яка диктує нові підходи та методи  не лише в роботі, а і в повсякденному житті кожного жителя нашої громади. Будь хто має усвідомлювати, що безпека ніколи не буває зайвою. Враховуючи ситуацію, яка склалася в країні, внаслідок повномасштабного вторгнення  російської федерації на територію України задля збереження свого життя і здоров’я кожен має знати як слід діяти у надзвичайних ситуаціях воєнного характеру. Інформаційний простір на сьогодні, є досить широким та доступним для більшої кількості населення.

На території громади функціонує мережа консультаційних пунктів з питань цивільного захисту, яка утворена розпорядженням селищного голови  № 84-ОД від 20.05.2021 року, основна мета яких навчання непрацюючого населення діям у надзвичайних ситуаціях в тому числі воєнного характеру. Мережа нараховує 16 консультаційних пунктів, які функціонують в кожному старостинському окрузі (консультанти –  старости та підбирачі довідкового матеріалу старостинських округів) та в смт Криве Озеро при відділі з питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи та зв’язків правоохоронними органами селищної ради (консультанти –  працівники відділу).

Кожен мешканець громади може звернутись за своїм місцем проживання до консультаційного пункту та отримати вичерпну інформацію з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях. Консультантами пунктів виготовлені різноманітні пам’ятки, повідомлення та буклети по діям населення при виникненні надзвичайних ситуацій воєнного характеру, поводження з вибухонебезпечними і підозрілими предметами та з іншої тематики. На вебсайті Кривоозерської селищної ради утворено розділ «Консультаційний пункт з питань цивільного захисту» в якому можна ознайомитись з матеріалами з питань цивільного захисту.

Також проводиться роз’яснювальна робота через засоби масової інформації, слідкуйте за сторінкою «Кривоозерська селищна рада» в соціальній мережі Facebook, за телеграм каналом «Кривоозерська селищна рада» через які буде постійно доводитись інформація з зазначеної тематики.

Бережіть себе та рідних, не ігноруйте сигнали повітряної тривоги!

Відділ з питань цивільного захисту,

мобілізаційної, оборонної роботи та зв’язків

правоохоронними органами селищної ради