Кривоозерський селищний голова П.Г. Бузінський провів ряд запланованих зустрічей з фермерами, одноосібниками та підприємцями громади.

1 березня 2021 року Кривоозерський селищний голова П.Г. Бузінський провів ряд запланованих зустрічей з фермерами, одноосібниками та підприємцями громади згідно з графіком виїзних прийомів на території старостинських округів, а саме: Мазурівський, Очеретнянський, Курячелозівський та Красненьківський округ.

На зустрічах були розглянуті питання, що мають відношення до наповнення бюджету Кривоозерської селищної ради,  а саме сплаті податків та фінансової дисципліни.

На теперішній час на території Кривоозерської селищної громади, гостро постало питання щодо прозорості та вчасності сплати податків, офіційного працевлаштування та виконання чинного законодавства України в сфері фінансів. З накопиченням цих суттєвих проблем виникає спрямованість на вирішення питань щодо наповнення бюджету, створення цільових комісій з перевірки в сферах фермерського господарства та підприємництва.    

П.Г. Бузінський закликав керівників фермерських господарств, підприємств та одноосібників до сумлінного відношення сплати податків  та питань пов’язаних з їхньою діяльністю, а також до 15 березня надати декларацію про доходи.

Також в запланованій зустрічі селищний голова відвідав Краєзнавчий музей в с. Курячі лози, в якому під час екскурсії мав зустріч з працівниками музею, які звернули увагу на проблеми закладу.