Звернення-привітання Кривоозерського селищного голови з нагоди Дня захисників та захисниць України

Традиційно в світлий день Покрови Пресвятої Богородиці ми відзначаємо День захисників та захисниць України та День українського козацтваЦі свята нерозривно пов’язані між собою, адже вони поєднали в собі символ віри та нездоланності духу.
Це свято започатковане в нелегкі часи для вшанування мужності та героїзму захисників суверенітету та територіальної цілісності України. Воно воістину всенародне, окроплене кров’ю та освячене вірою. Адже наш народ завжди прагнув до незалежності, давав достойну відсіч загарбникам і відстоював рідну землю.
Гірко визнавати, але українцям знову довелося стати на захист своєї країни, її свободи та територіальної цілісності від посягань сусідньої держави. Сучасні захисники України — гідні слави своїх дідів і прадідів.
Найцінніше, що є в нашому житті – це мир, спокій і стабільність. Саме під захистом українських військових, завдяки самовідданості наших бійців, ми має можливість сьогодні жити у своїх домівках, трудитися на своїй землі. Кожної миті ми повинні пам’ятати про це, усвідомлювати, що саме наші воїни виборюють для свого народу мирне майбутнє.
Висловлюю слова вдячності матерям за мужніх захисників України, за їх подвиг, жертовність та відданість своїй державі. Ви виростили справжніх патріотів своєї Батьківщини.
Низький уклін нашим славним ветеранам і захисникам сучасності за високий героїзм і мужність, за віддані роки та життя задля щасливого майбутнього українського народу. Щирі вітання кожному, хто і сьогодні несе нелегку військову службу.
У цей день всі ми підносимо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб взяла під своє покровительство усіх наших бійців, аби кожен воїн повернувся живим до своєї родини.
Звертаюсь до всіх захисників Кривоозерщини з побажаннями вам найшвидшої перемоги, незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та довголіття, радості та добра, звершення всіх мрій і бажань, злагоди та миру в країні, плідної праці на благо українського народу, задля слави нашої рідної Батьківщини!
Бажаю одужання та успішної реабілітації усім пораненим українським воїнам. Молимося за повернення додому усіх наших полонених. Нехай овіяне козацькою славою свято додасть енергії та оптимізму, сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. Нехай надихає вас у ділах сьогоденних і планах на прийдешнє нетлінна сила Покрови Пресвятої Богородиці.
Із Днем захисника і захисниць України та святом Покрови Пресвятої Богородиці!
Слава Україні! Героям СЛАВА!
З найщирішими вітаннями, Кривоозерський селищний голова Павло Бузінський