Зустріч з народним депутатом

22 грудня 2021 року в рамках робочої поїздки по Первомайському району народний депутат України Максим Дирдін разом з головою Первомайської районної державної адміністрації Сергієм Саковським провели у Кривоозерській селищній раді зустріч із депутатами селищної ради, старостами, працівниками ради та представниками громадськості.
Розпочалася зустріч з подяки за фінансову допомогу та сприяння у розвитку Кривоозерської громади вцілому, народному депутату Максиму Дирдіну та голові Первомайської районної державної адміністрації Сергію Саковському за залучення фінансової допомоги для встановлення пожежної системи пожежної сигналізації у відділенні стаціонарного догляду “Ветеран» Територіального центру соціальної обслуговування ( надання соціальних послуг) Кривоозерської селищної ради.
За сприяння народного депутата у 2021 розпочалося капітальне будівництво автомобільної дороги загального користування державного значення Р-75 14 км. «Криве Озеро-Берізки», запустили тендер на капітальний ремонт дороги ділянка «Берізки – Кінецьпіль» 103 км — 123 км, проходить розробка технічної документації на ремонт дороги 5км., що пролягає через Криве Озеро. Завдяки народному депутату було надано 2 автомобіля швидкої допомоги та закуплено у нашу КНП «Багатопрофільна лікарня Кривоозерської селищної ради» відеогістероскоп та інсуфлятор для лапароскопії.
В ході зустрічі депутат представив новий проєкт підтримки старостинських округів та надав всі відповіді на питання, що стосуються подальшого розвитку.
По завершенню зустрічі визначено напрямки співпраці народного депутата України, керівництва територіальної громади та мешканців старостинських у вирішенні питань підтримки та розвитку громади.