Зустріч голови Кривоозерської селищної ради П.Г. Бузінського з батьками учнів Мазурівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

1 березня 2021 року відбулася зустріч голови Кривоозерської селищної ради П.Г. Бузінського з батьками учнів Мазурівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

На цій зустрічі голова селищної ради відповів на колективне звернення жителів с. Мазурове, с. Михалкове та мікрорайону Гедвілове з приводу зміни типу закладу освіти, а саме: комунального закладу « Мазурівський заклад ЗОШ І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Кривоозерської селищної ради».

П.Г. Бузінським було наголошено, що згідно чинного законодавства, а саме на підставі п.3 ст12 Закону України «Про освіту», п.п.4 п.3 розділу 12 та ст.35 Закону України «Про повну загальну середню освіту» на території Кривоозерської селищної ради триває обговорення та підготовка відповідної документації, щодо зміни типів закладів освіти та приведення їх у відповідальність до норм чинного законодавства.

Також селищним головою було звернено увагу на те, що Законом України «Про освіту» на перспективу не передбачено функціювання закладів освіти з різними рівнями.

Питання зміни структурної мережі – неминуче. Тому обговорення проекту створення закладів нового типу триватиме за участі представників громадськості, органу виконавчої влади та директорів закладів освіти. Це дасть можливість комплексного вирішення проблем та визначення оптимальних шляхів щодо формування нової освітньої мережі району. При цьому буде враховано цілий ряд питань, які тривалий час не вирішувалися відповідальними особами органів місцевої влади.