Зустріч з фермерами, одноосібниками та підприємцями громади 3 березня 2021 року.

3 березня 2021 року Кривоозерським селищним головою Бузінським П.Г. було проведено ряд запланованих зустрічей з фермерами, одноосібниками та підприємцями громади згідно з графіком виїзних прийомів на території старостинських округів, а саме: Бурилівський, Тридубський, Маломечетнянський та Ониськівський округ.

Бузінський П.Г. повідомив, що питання своєчасності і повноти сплати податків та зборів є досить проблемним.  Наповнення бюджету громади за рахунок податків і зборів тримається  на 20 крупних товаровиробників та бюджетній сфері. Фермерські господарства, у переважній більшості, не хочуть подавати декларації про доходи, або ж подають їх з нульовими показниками, таким чином відмовляючись сплачувати необхідні податки.

Другою проблемою є приховування зайнятості в сільському господарстві. Фермери не нараховують собі та найманим працівникам заробітну плату, тим самим не сплачують податок з доходів фізичних осіб, чим свідомо створюють дефіцит бюджету.

З даного питання було заслухано запрошених представників фермерських господарств старостинських округів громади.

Також селищним головою було відвідано Голосківську ЗОШ І-ІІІ ступенів,  оглянуто стан навчальних класів та їх технічне забезпечення. Колективом Голосківської ЗОШ було надано ряд запитань та пропозицій Бузінському П.Г. щодо подальшого їх оснащення в майбутньому.